Úvod » Dobrodružné výpravy v online hrách

Dobrodružné výpravy v online hrách | Winx Hry | Winx Club Hry online

Pestrý výběr funkčních online her – to je to, co si přeje každý vášnivý hráč. A vy to můžete mít právě nyní, protože stačí dobré online spojení a už se můžete ocitnout úplně v jiném světě…

Skvěle graficky propracované světy se střídají se sportovním nebo odpočinkovým prostředím.

Jsou pro vás připraveny online hry různého zaměření – závodní, akční, strategické, sportovní, relaxační a mnohé další. Každý si najde svou hru favoritku!

Život mezi piráty!

Není pochyb o tom, že život piráta je narvaný spoustou dobrodružných scén. Jakmile se ocitnete na palubě online hry PirateStorm, okusíte život pořádných pirátů. Zúčastníte se různých pirátských akcí. Díky online hře PirateStorm se naučíte napínat harpuny a z mořských příšer se stane žrádlo pro ryby. Nepřátelé budou snadno klesat ke dnu, když se ke slovu dostanou silné dělové koule. Budete trápit nepřátele tak dlouho, až z nich zůstanou jenom kusy. Ve hře využijete mnohé prostředky, abyste se probojovali ke slávě a pochopitelně i k pořádné hromadě zlata. Připravte se na akci za akcí. S každým vyhraným bojem vystoupáte výš a výš a nakonec se stanete pirátem, z něhož budou mít ostatní hrůzu.

Rising Cities – malé město může vzkvétat a rozrůstat se. Může se stát větším a ještě větším, až se vybuduje velkoměsto nejdůležitější na celém světě! Tradiční městská simulační hra obsahuje komplexní strategické prvky. Na začátku online hry Rising Cities budete mít úplně malé a skromné město. Jenže budete chtít vybudovat pořádně prosperující velkoměsto, kam se lidé ochotně přistěhují a budou se zde cítit šťastně. Během hry uplatníte manažerské a strategické  vynalézavosti. Městské prostředí se musí stát mnohem atraktivnějším pro nové obyvatele. Bude to chtít najít optimální řešení pro průmyslové, obchodní společnosti, ale také pro obydlenými oblasti, parky, ulice, chaty či mrakodrapy. Váš vliv nemá ve hře Rising Cities žádné limity.

2011 © Winx Hry | Winx Club Hry online